După cum știți deja, în momentul de față există câteva grupuri de discuții pentru studenții Facultății de Limbi și Literaturi Străine, însă niciunul dintre acestea nu este oficial. Ne-am gândit că este foarte important să existe și un astfel de grup, administrat de ASLS România, având atât sprijinul Decanatului, Secretariatului, departamentelor din cadrul Facultății de Limbi și Literaturi Străine dar și sprijinul reprezentanților de secție și ai senatorilor, cu care veți putea discuta direct.

Informațiile postate aici vor fi cele obținute din surse oficiale iar întrebările voastre vor primi răspunsuri avizate și verificate în prealabil. Ar fi mult mai smplu și mai comod pentru toți studenții FLLS dacă nu ar mai irosi timp analizând veridicitatea unei informații.

Crearea acestui grup implică și faptul că ASLS și FLLS vor posta informațiile aici și acesta va fi cea mai rapidă și sigură sursă de informare pentru studenți.

Puteți accesa grupul aici.

Vă mulțumim și vă așteptăm pe grup!