Studenţi reprezentanţi

Studenții reprezentanți sunt cei care reprezintă studenții Facultății de Limbi și Literaturi Străine în Senatul Universității București și în Consiliul Facultății. Ei sunt oamenii care cunosc și apără drepturile, libertățile și interesele studenților. Este foarte important să avem astfel de persoane, care pot lua parte la deciziile care se iau la nivel înalt, care pot comunica și colabora cu cadrele didactice și care pot da glas părerilor, opiniilor și nevoilor tuturor studenților, de aceea, este bine să cunoaștem persoanele la care putem apela cu încredere mereu.

STUDENȚII REPREZENTANȚI ÎN CONSILIUL FACULTĂȚII DE LIMBI ȘI LITERATURI STRĂINE

FILOLOGIE

Ioana-Andreea Coropcianu:  ioana.coropcianu@asls.ro, https://www.facebook.com/coropcianu.andreea;

Oana-Ștefania Ghiță: oana.ghita@asls.ro, https://www.facebook.com/oana.ghita.37;

Iuliana Mirela Ghiga: iuliana.ghiga@asls.ro, https://www.facebook.com/iuliana.ghiga;

Ioan-Octavian Sauciuc: octavian.sauciuc@asls.ro, https://www.facebook.com/octavian.sauciuc.7;

TRADUCERE ȘI INTERPRETARE

Adrian-George Ilinca: george.ilinca@asls.ro, https://www.facebook.com/George.Ilinca17;

LIMBI MODERNE APLICATE

Andra Iosif: andra.iosif@asls.ro, https://www.facebook.com/andra.iosif.22;

STUDII CULTURALE

Ilinca Iacob: ilinca.iacob@asls.ro, https://www.facebook.com/iliiinca;

MASTER

Daniela Zărnoianu: daniela.zarnoianu@asls.ro, https://www.facebook.com/danielazarnoianu99;

DOCTORAT

Andrei Călinoaia: andreicalinoaia@gmail.com, https://www.facebook.com/calinoaia.andrei;

 

STUDENȚII REPREZENTANȚI ÎN SENATUL UNIVERSITĂȚII BUCUREȘTI

Otilia Mocanu: otilia.mocanu@asls.ro, https://www.facebook.com/otii.mocanu;

Ștefan Petrariu: stefan.petrariu@asls.ro, https://www.facebook.com/stefan.petrariu1;

Carla Ștefănescu: carla.stefanescu@asls.ro, https://www.facebook.com/karly.carlyta;

 

PROGRAM DE AUDIENȚĂ CU STUDENȚII REPREZENTANȚI ÎN CONSILIUL FLLS

SĂPTĂMÂNA IMPARĂ

LUNI: 18:00-20:00 – Ioan-Octavian Sauciuc

MARȚI: 16:00-18:00 – Oana-Ștefania Ghiță

MIERCURI: 12:00-14:00 – Adrian-George Ilinca

JOI: 10:00-12:00 – Ioana-Andreea Coropcianu

SĂPTĂMÂNA PARĂ

MARȚI: 18:00-20:00 – Andrei Călinoaia

MIERCURI: 14:00-16:00 – Andra Iosif

VINERI: 16:00-18:00 – Iuliana Mirela Ghiga

Share This