Studenţi reprezentanţi

Studenții reprezentanți sunt cei care reprezintă studenții Facultății de Limbi și Literaturi Străine în Senatul Universității București și în Consiliul Facultății. Ei sunt oamenii care cunosc și apără drepturile, libertățile și interesele studenților. Este foarte important să avem astfel de persoane, care pot lua parte la deciziile care se iau la nivel înalt, care pot comunica și colabora cu cadrele didactice și care pot da glas părerilor, opiniilor și nevoilor tuturor studenților, de aceea, este bine să cunoaștem persoanele la care putem apela cu încredere mereu.

 

STUDENȚII REPREZENTANȚI ÎN CONSILIUL FACULTĂȚII DE LIMBI ȘI LITERATURI STRĂINE

Elisa Enciu
Elisa Enciu

Consilier Filologie

elisa.enciu@asls.ro

Oana Ghiță
Oana Ghiță

Consilier Filologie

oana.ghita@asls.ro

Iuliana Ghiga
Iuliana Ghiga

Consilier Filologie

iuliana.ghiga@asls.ro

Andreea Vasilache
Andreea Vasilache

Consilier Filologie

andreea.vasilache@asls.ro

George Ilinca
George Ilinca

Consilier TI

george.ilinca@asls.ro

Mădălin Catană
Mădălin Catană

Consilier LMA

madalin.catana@asls.ro

Andreea Ștefănescu
Andreea Ștefănescu

Consilier Studii Culturale

andreea.stefanescu@asls.ro

Otilia Mocanu
Otilia Mocanu

Consilier Master

otilia.mocanu@asls.ro

Andrei Călinoaia
Andrei Călinoaia

Consilier Doctorat

andreicalinoaia@gmail.com

STUDENȚII REPREZENTANȚI ÎN SENATUL UNIVERSITĂȚII BUCUREȘTI

Iuliana Ghiga
Iuliana Ghiga

Senator

iuliana.ghiga@asls.ro

Andreea Ilicea
Andreea Ilicea

Senator

andreea.ilicea@asls.ro

Otilia Mocanu
Otilia Mocanu

Senator

otilia.mocanu@asls.ro