Studenţi reprezentanţi

Studenții reprezentanți sunt cei care reprezintă studenții Facultății de Limbi și Literaturi Străine în Senatul Universității București și în Consiliul Facultății. Ei sunt oamenii care cunosc și apără drepturile, libertățile și interesele studenților. Este foarte important să avem astfel de persoane, care pot lua parte la deciziile care se iau la nivel înalt, care pot comunica și colabora cu cadrele didactice și care pot da glas părerilor, opiniilor și nevoilor tuturor studenților, de aceea, este bine să cunoaștem persoanele la care putem apela cu încredere mereu.

STUDENȚII REPREZENTANȚI ÎN CONSILIUL FACULTĂȚII DE LIMBI ȘI LITERATURI STRĂINE

FILOLOGIE

Elisa Enciu: elisa.enciu@asls.ro, https://www.facebook.com/andreea.fab.1;

Oana Ghiță: oana.ghita@asls.ro, https://www.facebook.com/oana.ghita.37;

Iuliana Ghiga: iuliana.ghiga@asls.ro, https://www.facebook.com/iuliana.ghiga;

Andreea Vasilache: andreea.vasilache@asls.ro, https://www.facebook.com/andreea.daniela0;

TRADUCERE ȘI INTERPRETARE

George Ilinca: george.ilinca@asls.ro, https://www.facebook.com/George.Ilinca17;

LIMBI MODERNE APLICATE

Mădălin Catană: madalin.catana@asls.ro, https://www.facebook.com/catana.madalin;

STUDII CULTURALE

Andreea Ștefănescu: andreea.stefanescu@asls.ro, https://www.facebook.com/profile.php?id=100008158203603;

MASTER

Otilia Mocanu: otilia.mocanu@asls.ro, https://www.facebook.com/otii.mocanu;

DOCTORAT

Andrei Călinoaia: andreicalinoaia@gmail.com, https://www.facebook.com/calinoaia.andrei;

 

STUDENȚII REPREZENTANȚI ÎN SENATUL UNIVERSITĂȚII BUCUREȘTI

Iuliana Ghiga: iuliana.ghiga@asls.ro, https://www.facebook.com/iuliana.ghiga;

Andreea Ilicea: andreea.ilicea@asls.ro, https://www.facebook.com/andreea.ilicea;

Otilia Mocanu: otilia.mocanu@asls.ro, https://www.facebook.com/otii.mocanu.

Share This