Selectează o Pagină

Studenţi reprezentanţi

Studenții reprezentanți sunt cei care reprezintă studenții Facultății de Limbi și Literaturi Străine în Senatul Universității București și în Consiliul Facultății. Ei sunt oamenii care cunosc și apără drepturile, libertățile și interesele studenților. Este foarte important să avem astfel de persoane, care pot lua parte la deciziile care se iau la nivel înalt, care pot comunica și colabora cu cadrele didactice și care pot da glas părerilor, opiniilor și nevoilor tuturor studenților, de aceea, este bine să cunoaștem persoanele la care putem apela cu încredere mereu.

 

STUDENȚII REPREZENTANȚI ÎN CONSILIUL FACULTĂȚII DE LIMBI ȘI LITERATURI STRĂINE

Melania Anghel
Melania Anghel

Consilier Filologie

melania.anghel@asls.ro

Diana Avădănei
Diana Avădănei

Consilier Filologie

diana.avadanei@asls.ro

Irina Melente
Irina Melente

Consilier Filologie

irina.melente@asls.ro

Andrei Popa
Andrei Popa

Consilier Filologie

andrei.popa@asls.ro

George Chelcea
George Chelcea

Consilier TI

george.chelcea@asls.ro

Andreea Corcodel
Andreea Corcodel

Consilier LMA

andreea.corcodel@asls.ro

Teodora Bădică
Teodora Bădică

Consilier Studii Culturale

teoboschii2000@gmail.ro

Alice Chicoș
Alice Chicoș

Reprezentant al tuturor studenților

alice.chicoș@asls.ro

Bianca Mirică
Bianca Mirică

Reprezentant al tuturor studenților

bianca.mirica@asls.ro

STUDENȚII REPREZENTANȚI ÎN SENATUL UNIVERSITĂȚII DIN BUCUREȘTI

Mădălin Catană
Mădălin Catană

Senator

madalin.catana@asls.ro

Andreea Cuprian
Andreea Cuprian

Senator

andreea.cuprian@asls.ro

Andreea Vasilache
Andreea Vasilache

Senator

andreea.vasilache@asls.ro